Jacques en Wilma Sieben-van Tulden vieren diamanten huwelijk

Vorige week bezocht burgemeester Op de Laak het echtpaar Jacques en Wilma Sieben-van Tulden uit Budschop. Het echtpaar stapte vandaag precies zestig jaar geleden in het huwelijksbootje. 

Meteen een klik

Jacques en Wilma leerden elkaar in 1959 kennen via Riet (de zus van Jacques) tijdens Weert kermis. Zodra ze elkaar zagen, was er meteen een klik tussen beiden. 

Huis in Budschop

Na zes jaar verkering kregen ze de kans om grond te kopen voor een huis, maar hiervoor moest wel eerst getrouwd worden. Dit gebeurde dan ook op 7 mei 1965. Er vond ook nog een kerkelijk huwelijk plaats. Op de Bernhardstraat in Budschop bouwden ze hun nieuwe thuis en hier wonen ze nog steeds.  

Gezin stichten

In februari 1967 werden ze verblijd met de geboorte van hun eerste dochter en in juli 1969 werd er nog een tweede dochter geboren. Ook zijn ze inmiddels de trotse opa en oma van twee kleinkinderen. Jacques heeft altijd bij Philips gewerkt en Wilma zorgde voor de kinderen en het huishouden en maakte als coupeuse zelf de kleding.

Inzetten voor de samenleving

Ze hebben allebei veel vrijwilligerswerk gedaan. Jacques was o.a. actief bij de buurtverenigingen van Nederweert en Budschop, het Sinterklaascomité Nederweert-Budschop, Jong Nederland Budschop, Stichting Kindervakantiewerk Nederweert en als EHBO-vrijwilliger/burgerhulpverlener en verkeersregelaar. Wilma heeft de Pietenpakken gemaakt voor het Sinterklaascomité en droeg jarenlang de zorg voor deze 30 pakken en het Sinterklaaspak. Daarnaast was ze vele jaren bestuurslid bij de Zonnebloem Budschop. 

Een actief leven

Ondanks dat de gezondheid achteruitgaat, genieten ze nog steeds van allerlei activiteiten samen. Ze wandelen graag en gaan naar de kinderen en kleinkinderen die beiden niet in de buurt wonen. Jacques en Wilma ontvangen graag bezoek en de koffie staat altijd klaar. Wilma gaat ook nog iedere week kaarten en zwemmen, doet aan diamond painting, puzzelt, leest en maakt kaarten. Het diamanten paar hoopt nog lang te kunnen genieten van dit alles.

We feliciteren de heer en mevrouw Sieben van harte met hun 60-jarig huwelijk en we wensen hen nog vele gelukkige jaren samen. 

Het diamanten paar samen met burgemeester Op de Laak
Het diamanten paar samen met burgemeester Op de Laak
Wilma en Jacques Sieben vieren hun diamanten huwelijk
Wilma en Jacques Sieben vieren hun diamanten huwelijk. Foto’s: Nederweert24